Zabiegi pielęgnacyjne

X-PEEL (34% glikol + 10% cytryna + 10% mlekowy + 5% kojący + 2% salicylowy) dla skóry dojrzałej, z oznakami starzenia, wymagającej stymulacji.
P-PEEL (39% pirogramowy + 5% mlekowy) dla skóry trądzikowej, poszarzałej, pozbawionej jędrności.
F-PEEL(10% felurowy + 5% mlekowy + 5% floretyna) dla skóry zmęczonej, ze zmarszczkami i potrzebującej regeneracji.

Peeling Jessner (14% kwas salicylowy + 14% kwas mlekowy + 8% kwas cytrynowy) do skóry potrzebującej odmłodzenia, zniwelowania zanieczyszczeń oraz rozświetlenia.
Peeling Melanostop (20% kwas azelinowy + 10% rezoryna + 6% fitowy) dla skory dla skóry z nierównym kolorytem, hiperpigmentacją i objawami fotostarzenia.
Peeling Mesopeel Lactic 30% kwas mlekowy przeznaczony do skór wrażliwych, suchych, pozbawionych blasku, miękkości i witalności.
Peeling Mesopeel Azelan o działaniu przeciwstarzeniowym, przeciwtrądzikowym
Zabieg Radiance DNA odbudowuje i zagęszcza skórę.
Zabieg Colagen 360 ma działanie silnie napinające oraz ujędrniające skórę.

Peeling oczyszczający całoroczny (20% kwas migdałowy i 10% kwas cytrynowy)
Peeling rozświetlający całoroczny (30% kwas cytrynowy)
Peeling do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym (15% kw. migdałowy, 5% kw. glikolowy, 5% glukonolakton)
Peeling glikolowy 20% i 30%

Kwas trójchlorooctowy, to najsilniejszy kwas organiczny stosowany w kosmetyce. Można go nakładać miejscowo lub na całą twarz, powodując silne złuszczenie naskórka, które występuje po kilku dniach od zabiegu. Wspaniale radzi sobie z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi oraz zaskórnikami. Po kuracji skóra jest idealnie gładka oraz rozświetlona.

Intensywna kuracja złuszczająca, która wykorzystuje silne działanie retinolu oraz witaminy C. Zabieg doskonale odmładza starzejącą się skórę, poprawia owal oraz napina. Cera wygląda promiennie i jędrnie.

Kolagen jako białko znany jest już od czasów starożytności. Spośród wszystkich białek w naszej skórze jest go aż 70% i to od jego jakości i ilości zależy zdrowie i wygląd naszej skóry. To właśnie jego brak jest przyczyną starzenia się nie tylko skóry, ale całego naszego organizmu. Efektami niedoboru kolagenu są zmarszczki, zmiany trądzikowe, szorstkość, utrata jędrności i elastyczności, zmiany pigmentacyjne. Kolagen stanowi siatkę, na której podstawie opierają się inne składniki aktywne: elastyna i kwas hialuronowy. Dlatego bardzo ważne jest aby w konsekwentny sposób uzupełniać braki kolagenu w skórze. Zawiera właściwości pielęgnacyjne i lecznicze.

Zabieg GENEO jest przeznaczony dla każdego typu cery. Pozwala uzyskać jednocześnie 3 efekty: złuszczenie zewnętrznej, zniszczonej warstwy naskórka, wchłanianie substancji rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie. Zabieg polega na masażu specjalną głowicą z wykorzystaniem żelu. W zależności od pożądanych efektów, stosuje się jeden z dwóch rodzai żelu: NeoRevive o działaniu odmładzającym lub NeoBright o działaniu rozjaśniającym i odżywczym.

Zaaplikowany żel łączy swoje działanie ze specjalnie opracowaną na bazie wodorowęglanu sodu i kwasu cytrynowego, kapsułką Capsugen. Daje to efekt natychmiastowego złuszczenia naskórka, dogłębnego usunięcia zanieczyszczeń oraz dotlenienia. Skóra po zabiegu jest widocznie nawilżona, oczyszczona, a koloryt poprawiony.

Oxybrazja, czyli peeling wodno-tlenowy, to najbardziej odkrywcza metoda rewitalizacji skóry, szczególnie polecana dla skór wrażliwych, naczyniowych, alergicznych. Wyzwala efekt naturalnej odbudowy i regeneracji skóry. Zabieg polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu i aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Metoda ta jest łagodniejsza od mikrodermabrazji, czyli mechanicznego ścierania naskórka, którego nie możemy wykonać na skórze wrażliwej, naczyniowej i trądzikowej. Peeling wodno-tlenowy nie wywołuje podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie skórze nadwrażliwej. Zabieg Oxybrazji dokładnie oczyszcza skórę nadając jej blask i gładkość. Po zabiegu skóra jest promienna i nawilżona. Oxybrazja skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki. Wspomaga leczenie zmian trądzikowych – bakterie beztlenowe wywołujące trądzik pod ciśnieniem tlenu szybko ulegają zniszczeniu.

Masaż Kobido jest nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Dzięki tym technikom można naturalnie i z biegiem czasu zniwelować napięcie mięśniowe na twarzy, dotlenić skórę (dzięki pobudzeniu mikrokrążenia), stymulować produkcję składników skóry – kolagen i elastynę oraz zniwelować nadmierne napięcie w okolicach szyi i klatki piersiowej. Odzyskasz młodą twarz, poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni.

Masaż Kobido jest idealny dla osób, które czują, że zatrzymała im się woda na twarzy – opuchnięcia, worki pod oczami, przemęczenie, szary koloryt. Największe efekty zobaczą osoby z wiotką skórą twarzy, która utraciła swoją jędrność.

Mezoterapia bezigłowa stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. W zależności od celu zabiegu i spodziewanego efektu stosowany jest odpowiedni preparat. Celem mezoterapii może być odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na wykorzystaniu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne można regulować poprzez zmianę ich częstotliwości, długości i rodzaju. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry. Zabieg w odczuciach jest relaksujący i odprężający, a do tego bardzo skuteczny. Rezultaty widoczne już w ciągu kilku dni od pierwszego zabiegu, dzięki wysokiemu stężeniu wtłaczanych w skórę substancji między innymi kwas hialuronowy i witamina C.