Zabiegi oczyszczająco-złuszczające

Peeling kawitacyjny wykonywany jest za pomocą urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które w kontakcie w wilgotną skórą wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej skóry, wolnej od nadmiaru łoju i bakterii. Oprócz efektu świeżości, następuje poprawa krążenia, lepsze dotlenienie i nawilżenie, co daje nam dobre podłoże do powstawania nowych cząsteczek kolagenu w skórze. To z kolei przyczynia się do widocznych efektów wygładzenia. Polecany również dla cienkich, wrażliwych i z rozszerzonymi naczynkami skór.

Zabieg oczyszczania wodorowego wykorzystuje spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki urządzeniu jest on wprowadzany w głąb skóry, niszcząc wolne rodniki. Uwidoczniona jest również poprawa kolorytu skóry. Efektem jest widoczne odmłodzenie skóry, stymulacja mikrokrążenia, spłycenie zmarszczek oraz intensywne nawilżenie skóry. Zabieg daje gwarancję promiennego wyglądu.
Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, daje uczucie totalnego odświeżenia i oczyszczenia cery. Efekt: wyraźnie odmłodzona, napięta i dogłębnie oczyszczona skóra odnowa i regeneracja skóry poprawa kolorytu skóry.

Mikrodermabrazja to mechaniczne złuszczenie naskórka, uzyskuje się je poprzez działanie ścierające głowic pokrytych mikrokryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy naskórek. Złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie. Kontrolowane ścieranie pobudza prace komórek do szybszej regeneracji, przez co w miejsce zrogowaciałego naskórka powstaje nowy, zdrowszy, nadający cerze świeży wygląd. Niesamowite rezultaty wygładzające w ciężkich przypadkach, np: blizn potrądzikowych uzyskujemy wykonując mikrodermabrazję w połączeniu z kwasami AHA czy kwasem migdałowym.

Oczyszczanie manualne skóry to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Polega na ręcznym usunięciu wszelkiego rodzaju wągrów, zaskórników i innych zanieczyszczeń gromadzących się pod powierzchnią skóry. Specjalista odpowiednio przygotuje Twoją skórę do zabiegu oraz zadba o to, aby zapobiec podrażnieniom. Zabieg można wykonywać na twarzy, dekolcie i plecach. Po oczyszczaniu Twoja skóra będzie gładka, delikatna i pozbawiona grudek. Pory zostaną udrożnione, co pozwoli na lepsze oddychanie skóry i wydajniejsze przyswajanie przez nią kosmetyków pielęgnacyjnych.