Zabiegi liftingująco-odmładzające

Masaż Kobido jest nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Dzięki tym technikom można naturalnie i z biegiem czasu zniwelować napięcie mięśniowe na twarzy, dotlenić skórę (dzięki pobudzeniu mikrokrążenia), stymulować produkcję składników skóry – kolagen i elastynę oraz zniwelować nadmierne napięcie w okolicach szyi i klatki piersiowej. Odzyskasz młodą twarz, poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni.

Masaż Kobido jest idealny dla osób, które czują, że zatrzymała im się woda na twarzy – opuchnięcia, worki pod oczami, przemęczenie, szary koloryt. Największe efekty zobaczą osoby z wiotką skórą twarzy, która utraciła swoją jędrność.

Mezoterapia bezigłowa stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. W zależności od celu zabiegu i spodziewanego efektu stosowany jest odpowiedni preparat. Celem mezoterapii może być odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na wykorzystaniu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne można regulować poprzez zmianę ich częstotliwości, długości i rodzaju. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry. Zabieg w odczuciach jest relaksujący i odprężający, a do tego bardzo skuteczny. Rezultaty widoczne już w ciągu kilku dni od pierwszego zabiegu, dzięki wysokiemu stężeniu wtłaczanych w skórę substancji między innymi kwas hialuronowy i witamina C.

Terapia falami radiowymi RF to technologia wykorzystująca energię fal radiowych w kosmetyce, używana w celu podniesienia masy kolagenowej poprzez rozgrzanie włókien kolagenowych do ok 45-60 stopni C. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Poprawia się dotlenienie i koloryt skóry. Efekt zabiegu przebiega dwuetapowo: natychmiast czujemy lepsze napięcie, natomiast na trwałe efekty terapeutyczne musimy poczekać do momentu, aż stymulowany do produkcji kolagen namnoży się w naszej skórze. Wraz ze wzrostem ilości kolagenu skóra staje się coraz jędrniejsza. Podczas zabiegu RF możemy dołączyć na rozgrzaną skórę odpowiednie ampułki i maski w celu kompleksowej pielęgnacji. Polecany również jako zabieg bankietowy. Zabiegi powinny być wykonane w seriach 4-6 zabiegów co 14-30 dni.