PEDICURE KOSMETYCZNY

Piękne stopy podobnie jak dłonie również są naszą wizytówką. Podczas zabiegu, po uprzedniej kąpieli zmiękczającej w odżywczych solach, usuwany jest zrogowaciały naskórek omegą i frezarką, skórki są wycinane, paznokcie piłowane. Polakierowanie płytki paznokciowej jest dodatkowym pięknym akcentem wypielęgnowanych stóp. Na zakończenie zabiegu wykonujemy krótki masaż peelingiem i nakładamy kremem.

Cena od 80 zł

PEDICURE LECZNICZY

Oprócz walorów estetycznych, pedicure leczniczy przynosi ulgę po usunięciu przyczyn dolegliwości stóp. Podczas zabiegu usuwamy odciski, modzele, wrastające paznokcie. Wykwalifikowana kadra pomaga ustalić i doradzić sposoby poradzenia sobie w domu z problemami podologicznymi pacjenta. Po zabiegu osiągamy efekt lekkich stóp. Lakierowanie w cenie.

Polecamy również dermo kosmetyki do pielęgnacji domowej, w tym na pękające pięty.

Cena pedicure leczniczego jest ustalana indywidualnie z Podologiem, w zależności od rodzaju problemu i użytego materiału.(założenie klamr na wrastające paznokcie jest dodatkowo płatne)

KĄPIEL PARAFINOWA

Po wykonanym zabiegu pedicure polecamy kąpiel parafinową. Zabieg zmiękcza skórę, odżywia, zmniejsza podatność na pękanie pięt. Polecany w zimowe dni.

Cena 35 zł

© BABECZKI STUDIO URODY ANETA BIENIAS