W dzisiejszych czasach największym luksusem jest znalezienie chwili dla siebie.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do Babeczki Studio Urody. Jest to miłe i przytulne miejsce, stworzone z myślą o wyjątkowych kobietach, które pragną dbać o swój  wygląd i miło spędzić czas w przyjaznym, kameralnym otoczeniu, przy blasku świec i dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Miła atmosfera oraz indywidualne podejście do klientów sprawią, że znajdą Państwo u nas wszystko to, co potrzebne jest do poprawy nie tylko urody, ale też samopoczucia.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych i sprawdzonych kosmetykach, najwyższej jakości. Dzięki specjalistycznym urządzeniom oraz szerokiej wiedzy i doświadczeniu całego zespołu, świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Oddajemy się do Państwa dyspozycji i serdecznie zapraszamy.
 
W naszym gabinecie postawiliśmy na nowoczesność, higienę i wysokie standardy. Sterylizujemy narzędzia w bardzo nowoczesnym autoklawie, który używany jest także w placówkach medycznych oraz stomatologicznych. Bezpieczeństwo i higiena to podstawa, dlatego w trosce o bezpieczeństwo klientów, stawiamy na komfort i spokój o własne zdrowie  jest to dla nas priorytet.

Zapraszamy.

© BABECZKI STUDIO URODY ANETA BIENIAS