MANICURE KLASYCZNY

Dłonie to wizytówka człowieka, piękne i zadbane dodają pewności siebie, uzupełniają strój oraz sprawiają, że mamy lepszy humor. Zabieg manicure klasyczny zawiera wycięcie skórek, ukształtowanie płytki paznokcia, kontrolę zdrowotną paznokci, położenie odżywki będącą jednocześnie bazą pod lakier. Lakierowanie, zdobienie, wklejanie cyrkonii Swarowski na życzenie Klienta.

Ceny podane w cenniku.


MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński ma odległą historię. Zapoczątkowały go już ponad 400 lat temu arystokratki z Kraju Kwitnącej Wiśni. Zabieg polega na wcieraniu odżywczych substancji bezpośrednio w płytkę. Substancje to witamina A i E, pyłek pszczeli, krzemionka z morza japońskiego i keratyna. Dzięki tym składnikom paznokcie stają się mocne, nie rozdwajają się, szybciej rosną oraz stają się lekko różowe, odzyskują zdrowy wygląd. Zalecane są 3- 4 zabiegi co 2 tygodnie. Polecamy również dla mężczyzn.

Cena 40 zł

MANICURE HYBRYDOWY INDIGO,MOLLON

Niezwykle trwały, idealny, błyszczący przez 3 tygodnie manicure zdobiący nasze dłonie to HIT ostatniego roku. Nieoceniony na urlopie, gdy nie mamy czasu na ciągłe malowanie paznokci, gdy chcemy mieć pięknie wypielęgnowane dłonie. Lakier hybrydowy po nałożeniu utwardzamy w lampie UV, po uprzednim usunięciu skórek i opiłowaniu płytki paznokciowej.

Cena 60 zł 

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ

Jedną z metod na przedłużenie paznokci jest metoda żelowa.Paznokcie przedłużamy żelem na szablonie. Po nałożeniu odpowiedniej ilości warstw żelu i nadaniu odpowiedniego kształtu paznokciom, uzyskujemy naturalnie piękne paznokcie.  Manicure żelowy jest bardzo trwałą metodą. Na pokrycie płytki żelem decydują się często osoby z problemem słabej płytki ,rozdwajających się paznokci i z tendencją do obgryzania. Paznokcie żelowe możemy malować lakierem, który zdecydowanie dłużej utrzymuje swoją trwałość niż na płytce naturalnej.

Ceny podane są w cenniku.

PARAFINA

Zabieg parafinowy na dłonie to małe SPA dla skóry. Zabieg polega na zrobieniu peelingu skóry dłoni, nałożeniu odżywczej maski i kilkukrotnym zanurzeniu w rozgrzanej parafinie, bogatej w witaminy, mikroelementy i woski. Skóra dłoni otulona w rękawiczki frotte podtrzymujące temperaturę, wchłania substancje odżywcze. Efektem kąpieli parafinowej jest miękka, gładka i rozjaśniona skóra dłoni. Na wykończenie zabiegu wykonujemy masaż z użyciem silnie nawilżającego kremu. Polecamy szczególnie zimą. Polecamy również dla mężczyzn.

Cena 35 zł

© BABECZKI STUDIO URODY ANETA BIENIAS